Вхід на сайт 

Увійти Зареєструватися

Вхід до облікового запису

Username
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити обліковий запис

Поля помічені зірочкою (*) є обовязковими для заповнення.
Name
Username
Пароль *
Підтвердження паролю *
Електронна адреса *
Підтвердження електронної адреси *

Теґи 

Цитата дня 

Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом. Ліна Костенко

Останні коментарі 

 • malindaqf11 25.04.2019 20:57
  Hot galleries, thousands new daily. http://nakedpornphotos.instasexyblog.com/?renee hentai porn comic ...

  Детальніше...

   
 • Rogeliofexia 25.04.2019 20:25
  EARN BITCOINS FOR FEE! CLOUD MINING!! http://miningtower.biz EARN BITCOINS FOR FEE! CLOUD ...

  Детальніше...

   
 • Douglasboups 25.04.2019 20:08
  pharmeasy canada online pharmacies canadianpharmac yies.com prescriptions from canada without ...

  Детальніше...

Пошук по сайту 

Святковий календар 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Зараз на сайті 

На сайті 129 гостей та відсутні користувачі

Екологічне виховання


На сьогоднішній день все, що пов’язане зі значенням «еко», набуває шаленої популярності. І не дивно. В світі вже тривалий час зберігається тенденція до збереження природних ресурсів, виникають цілі науки, пов’язані з екологією, біосферою, довкіллям. Ми хочемо їсти екопродукти, пити еководу.

Але мова в даній статті йтиме не про це. Я хочу обговорити виховання підростаючого покоління в екологічній площині.

 

 

В розвинутих країнах вже досить давно створено екодитсадки. В нашій країні цей процес лише набирає обертів. В основному, це приватні дитячі заклади, де використовується світовий досвід екодитсадків. Але дуже тішить, що така тенденція вже намітилася, і хочеться вірити, що вони у нас набудуть всеукраїнського масштабу на державному рівні.

Якщо ж ваша дитина відвідує звичайний дитсадок, не засмучуйтесь. Адже ви з легкістю можете використовувати елементи ековиховання у вільний час. Спробую дати кілька порад.

1. Розкажіть дитині значення живої і неживої природи. Поясніть, чому не можна рвати живі квіти чи гілки дерева.

2. Дуже добре, якщо ви живете в приватному будинку і у вас є прибудинкова ділянка. Ви можете створити для дитини грядку, подаруйте знаряддя праці. Придумайте разом, які рослини ви можете посадити (наприклад, полуниці). Разом обробляйте грядку, поливайте, політь бур’ян. Це дасть вашому малюку гарні практичні знання з рослинництва.

3. Якщо ви проживаєте в квартирі, то можна вирощувати квіти у вазонах. Переваги квітів у вазонах в тому, що за ними можна доглядати увесь рік.

4. Дуже важливо, щоб жива природа відображалася в дитячих малюнках, аплікаціях, ліпці. Дитину надихатимуть живі образи, побачені на ТБ, на прогулянках, в книжкових ілюстраціях. Читайте дитячі енциклопедії про рослинний і тваринний світ.

5. Не забувайте спостерігати за живою природою на прогулянках. Обговорюйте зміни природи в кожній порі року. Вивчайте зміни погоди.

6. Гарним починанням екологічного виховання може стати догляд за домашніми тваринками. Але якщо ви не маєте змоги завести домашнього улюбленця, подбайте, щоб ваша дитина приймала участь в житті зоокуточка в закладах освіти.

7. Увага на безпеку! Обов’язково проведіть бесіду з дитиною, чому не можна брати до рук вуличного кошеня чи песика. Як уникнути того, щоб не покусала чужа собака. Що треба робити у випадку контакту з чужими невідомими тваринками.

І наостанок, якщо ви хочете виховати екодитину, перш за все почніть з себе. Власним прикладом ви можете пояснити що таке добре, а що таке погано. І через деякий час ви отримаєте плоди вашого ековиховання.

А ще хочу нагадати, що сьогодні, 5 червня, відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Бережіть усе живе! Дбайте про довкілля! Земля у нас одна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити