Вхід на сайт 

Увійти Зареєструватися

Вхід до облікового запису


Username
Пароль *

Запам'ятати мене


Створити обліковий запис


Поля помічені зірочкою (*) є обовязковими для заповнення.

Name

Username

Пароль *

Підтвердження паролю *

Електронна адреса *

Підтвердження електронної адреси *


Цитата дня 

Пошук істини важливіший, ніж володіння істиною.

Останні коментарі 

 • настошка* 08.09.2013 18:58  
 • Іванська Світлана Сергіївна 07.09.2013 19:16
  Раді, що Вам вона допомогла! Успіхів в роботі!

  Детальніше...

   
 • Тамара 07.09.2013 15:14
  Дякую! Інформація своєчасна!

  Детальніше...

Пошук по сайту 

Святковий календар Зараз на сайті 

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі
Лайтбокси НА ЗАМОВЛЕННЯ

Вивіски у вигляді світлових коробів (лайтбокси) - сильний інструмент для ефективного розміщення бізнесу. Вони зроблені з матеріалів преміум-класу, щоб служити вашому бренду протягом тривалого часу і оживити вашу рекламну кампанію. Лайтбокс купить з доставкою та установкою краще у Прінтфакторі.

Лайтбокси: Дисплеї з індивідуальним підсвічуванням.

Всім підприємствам потрібна належна реклама, щоб клієнти знали про них. Сяючі прямокутні знаки ідентифікують ваш бренд і виділяють його серед конкурентів. Виготовлені на замовлення світлові короби (лайтбокси) - одне з найпотужніших засобів реклами - незамінні в будь-якому бізнесі. Прінтфакторі пропонує світлодіодні світлові короби (лайтбокси) вищого рівня, які забезпечують відмінне позиціонування бізнесу по всій країні. Велика розмаїтість стилів і варіантів освітлення дозволяє створювати надійні вивіски для будь-якого випадку. Яскраві кольори на світових коробах (лайтбокси) підсилюють ваше повідомлення, роблячи їх привабливим інструментом для бізнес-реклами.

Типи Світлових Коробів (лайтбокси) в залежності від місця розташування

Лайтбокси виготовлені з високоміцних матеріалів, що дозволяє використовувати їх в будь-якому місці. Незалежно від того, розміщуються лайтбокси в приміщенні або на відкритому повітрі, спеціальні світлові короби (лайтбокси) забезпечать яскраве і тривале сяйво вашому бізнесу.

Вивіски для зовнішніх світлових коробів (лайтбокси)

Важливо мати привабливі зовнішні вивіски, щоб залучати клієнтів і виділятися серед конкурентів. Світлодіодні вивіски на світових коробах дадуть вашому бізнесу перевагу в будь-який час дня і ночі. Завдяки своїм яскравим деталям зовнішні світловий короб унеможливлять випускати з уваги ваш бізнес.

Лайтбокси для внутрішнього освітлення

Приділіть особливу увагу бренду вашого інтер'єру, так як саме тут створюється враження про клієнтів. Фірмовий інтер'єр додасть стильності і репутації вашого бренду. Вивіски з підсвічуванням - відмінне рішення для демонстрації логотипів компанії в приміщенні. Виготовлені на замовлення лайтбокси сертифіковані UL, тому ви можете використовувати їх в приміщенні, не побоюючись будь-яких загроз безпеці.

Типи лайтбоксів в залежності від використання

Світлодіодні вивіски (лайтбокси) можна використовувати для всього, від просування бізнесу до брендингу заходів. Лайтбокс для офісу Лайтбокс на замовлення - ідеальне рішення для брендингу інтер'єру і екстер'єру офісу. Додайте логотип вашої компанії біля входу в офіс або на стійці реєстрації, щоб створити фірмовий стиль. Якщо ви відкриваєте новий офіс, вивіски з логотипом на світових коробах лайтбокси гратимуть життєво важливу роль в його просуванні. При необхідності ми можемо виготовити світлові вивіски на коробках для підтримки вашого бренду і корпоративної культури.


Додати коментар


Захисний код
Оновити