Вхід на сайт 

Увійти Зареєструватися

Вхід до облікового запису

Username
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити обліковий запис

Поля помічені зірочкою (*) є обовязковими для заповнення.
Name
Username
Пароль *
Підтвердження паролю *
Електронна адреса *
Підтвердження електронної адреси *

Цитата дня 

Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом. Ліна Костенко

Останні коментарі 

 • Оксана Макс 03.03.2015 10:54
  Не можу сказати жодного поганого слова про "Смайлик", але коли необхідно обрати журнал для малюка ...

  Детальніше...

   
 • Няшка:3 29.01.2015 17:36
  :lol: дякую!допомогли :-)

  Детальніше...

   
 • Няшка:3 29.01.2015 17:32

Пошук по сайту 

Святковий календар 

Зараз на сайті 

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Дитячі україномовні друковані видання. Огляд журналів 


Памятаю, як в дитинстві, якихось 20 років тому, я з великим нетерпінням чекала на новий номер журналів «Малятко» та «Барвінок». Адже в ті часи друкована преса цінилася, бо інформація черпалася з телебачення, газет та журналів. З приходом сучасних технологій не лише друковані видання, а й друкована книга втрачає свою популярність, і, на превеликий жаль, діти все більше безцільно бродять теренами інтернету, ніж захоплено читають книжки.

 

Але друковані дитячі видання живуть своїм життям. І багато батьків передплачують дитячі журнали в надії, що вони стануть цінним джерелом знань і умінь діточок. І поряд зі старими добрим «Малятком» зявляються нові «Пізнайко» і «Принцеси». І це радує. Допоки є широкий вибір преси, яку читатимуть наші дітки, можна бути спокійними – разом з вами ми зможемо продовжити життя української дитячої преси.

В даній статті пропоную зупинитися коротко на дитячих виданнях, які, на мою думку, є достатньо популярними і цікавими. Сподіваюся, цей огляд допоможе батькам розібратися в широкому асортименті сучасних україномовних журналів для дітей. Автор не має на меті рекламувати певні видання чи видавництва.

1. «Мамине сонечко від 1 до 3», «Мамине сонечко від 2 до 5»

ТОВ «Видавництво "Мамине сонечко", м. Київ
Головний редактор: Дорошенко В.
Наклад: близько 43 000 примірників
Сайт:

Проаналізувавши відгуки про журнал, «Мамине сонечко» справляє лише позитивне враження. Дуже вдало підібрана інформація за віком дітей, причому, як стверджує сама редакція, даний журнал єдиний в країні, що розрахований на такий крихітний вік – від 1 року. Звісно, малята всі різні, хтось в один рік лише байдикувати вміє, а хтось активно цікавиться книжками.

На сайті видання ви можете ознайомитися з кількома сторінками журналу. Тут одразу видно, що через ці сторінки прослідковується одна загальна тема. Але самі завдання, віршики, ігри для дітей надзвичайно різноманітні, тому кожна сім’я знайде для себе щось своє, цікаве.

Ще один приємний момент – в журналі немає реклами, тому ви платите гроші виключно за корисну інформацію для дітей та батьків.

За відгуками батьків в інтернеті, «Мамине сонечко» - чи не найпопулярніший журнал серед діток 1-5 років, всі номери наповнені якісною інформацією, включаються в себе різні ігри, саморобки, розмальовки, віршики, казочки і ще багато-багато цікавого.

Редакція журналу працює вже понад 15 років над дитячою періодикою. У грудні 2011 року журнал «Мамине сонечко для дітей від 2 до 5 років» відзначений Дежкомтелерадіо Дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва.

2. «Ангелятко» та «Ангеляткова наука»

ТзОВ «Країна Ангелят», м. Львів
Головний редактор: Олена Волосевич
Наклад: «Ангелятко» - близько 42 000 примірників, «Ангеляткова наука» - близько 40 000 примірників.
Сайт:

Вже те, що на сторінках журналу друкуються такі відомі письменники та поети України, як Роман Скиба, Марина Павленко, Богдан Стельмах, Іван Андрусяк, Галина Левицька, а Всеволод Нестайко, класик сучасної дитячої літератури, став почесним членом редакційної колегії дитячого журналу «Ангелятко», каже про багато. Крім того, на запрошення журналу «Ангелятко» відома американська ілюстратора з українським корінням Валерія Соколова (художниця компанії WaltDisney) приєдналася до редакційної колегії видання.

Варто зазначити, що матеріали журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» обробляються дитячими психологами і методистами, і вони відповідають державній програмі з дошкільної підготовки Міністерства освіти і науки України. Ці видання не містять реклами.

«Ангелятко» призначений для читання з дітьми віком 2 – 9 років. На сторінках ви знайдете добрі веселі та цікаві казки, віршики, загадки, пісеньки. А також в кожному номері є іграшка-саморобка, що розвиває дитячу творчість.

«Ангеляткова наука» призначений для більш старших діток, віком 4 – 7 років. У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики, просторової уяви.

За словами читачів, журнали «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» більше інформативні, ніж ігрові. Тут дуже вдало написані розповіді про свята, оповіді з Біблії. Журнали перш за все розвивають духовну сторону дитини, моральність, доброту. Підписка на один з цих журналів може стати гарним подарунком від хрещених дитини.

Журнал «Ангелятко» виходить з 2006 року і визнаний найкращим дитячим виданням України (з понад 150) у 2008 та 2010 роках (конкурс Держкомтелерадіо на краще періодичне дитяче видання), єдине видання в Україні, яке двічі отримувало такий титул.

3. «Пізнайко від 2 до 6» та «Пізнайко від 6»

ТОВ «ДМЖ «Познайка»
Головний редактор: Ірина Юхниця
Наклад: 273 500примірників
Сайт:

Знайомство з Пізнайком можна почати з сайту редакції і безпосередньо журналів. Тут є розповідь про те, як створювався журнал, звідки виникла ідея. Журнал має свою історію, і тому з часом вдосконалився і популяризувався.

У всесвітній мережі можна зустріти багато відгуків від прихильників журналів. Тут, на сторінках журналів, багато цікави ігор, розвиваючі заняття, казки, віршики і багато-багато іншого. Приємним додатком до журналів також є CD-диск з розвиваючими іграми та заняттями. А також для тих, хто цікавиться вивченням англійської мови є англомовне видання.

Але є й такі, які, купивши журнал, розчарувалися. Можливо, вміст журналу не підійшов їм за віком, або дитинка вже звикла до іншого видання з іншими героями, а тому «Пізнайко» не вразив. Деякі мами пишуть про те, що «Пізнайко» надзвичайно цікавий в місяць, коли приймається передплата на наступний рік. А далі його якість падає. Та все ж прихильників журналу більше, і редакція багато працює і наповнює його якісними матеріалами, розрахованими спеціально на маленьких читачів.

Ще один момент, реклами не так багато, але вона є. Звісно, реклама є чималим джерелом заробітку, але дитячим виданням вона не пасує.

Також журнали відзначені чисельними нагородами, серед яких: Найкраще дитяче видання, представлене на Х Міжнародному форумі товарів та послуг для дітей «BABY-EXPO’2006»,
переможець міжнародного дитячого літературного фестивалю «Ветер перемен» раще періодичне видання для дітей, 2007 рік), переможець міжнародного фестивалю журналістики идання 2001 року), переможець міжнародного фестивалю журналістики идання 2000 року в категорії «Видання для дітей», Диплом лауреата міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг «Золота Фортуна» (2000 рік), Подяка Державного комітету телебачення та радіомовлення України за внесок у розвиток інформаційного простору держави та виховання дітей.

(Початок. Продовження в наступній статті)
Коментарі   

 
0 #5 Оксана Макс 03.03.2015, 10:54
Не можу сказати жодного поганого слова про "Смайлик", але коли необхідно обрати журнал для малюка 2-3-4 років, ваша рекомендація недоцільна. Скажу більше: на сторінці, яка присвячена журналам для малечі вона шкідлива - збиває з пантелику. Як можно говорити про конкуренцію між журналами для різних вікових груп?
Чим шкідлива ця інформація? ;) У мене двоє дітей, старша дочка (9 років)читає "Смайлик", а молодшому синові (5 р) купляємо " В гостях у казки". Тут просто було сказано про два різновікові дитячі журнали, бо чомусь всі зациклилися на Пізнайкові і Маминому сонечкові. Зараз, на щастя, для батьків і дітей, є з чого вибирати. Можу як педагог порекомендувати батькам - перший раз купіть кілька різних журналів, найкращих на ваш погляд. Ви зразу побачите, який дитина буде читати, розв'язувати, перечитувати, а який - перегляне і закине десь далеко у шухляду.
Цитата
 
 
+1 #4 Мамуська 02.12.2014, 08:20
Передплативши журнали від Пізнайка лише один раз на рік, ви матимете: 12 яскравих подарунків для дитини, 12 можливостей виграти призи в конкурсах, 2 великі настільні гри, 12 фантастичних казок, 100 віршів, 200 завдань для розвитку логіки та безліч яскравих вражень від кожної сторінки!
Передплата журналів від Пізнайка – це внесок у розвиток і навчання дитини.
Цитата
 
 
0 #3 Іванна 10.10.2014, 08:21
:D Здається, журнал смайлик всюди сам про себе пише
Цитата
 
 
+1 #2 Олександра 04.10.2014, 14:15
Цитую Ірина 35:
Зараз є набагато цікавіші і якісніші журнали, ніж розрекламовані Пізнайко та Мамине сонечко. Наприклад журнал Смайлик ( для дітей 6-10 років) набагато цікавіший. Там і папір якісний, і завдання доступні, і розповіді дуже цікаві. Та й ціна усього 10 грн. Чи дитячий журнал "В гостях у казки" ( для дітей 4-6 років) Цікаві завдання, яскраві малюнки, повчальні казочки. Ціна теж близько 10 грн. Тому деяким "старим" журналам треба або іти на пенсію))) або змінюватися, бо конкуренція дуже велика.


Не можу сказати жодного поганого слова про "Смайлик", але коли необхідно обрати журнал для малюка 2-3-4 років, ваша рекомендація недоцільна. Скажу більше: на сторінці, яка присвячена журналам для малечі вона шкідлива - збиває з пантелику. Як можно говорити про конкуренцію між журналами для різних вікових груп?
Цитата
 
 
+2 #1 Ірина 35 28.10.2013, 13:10
Зараз є набагато цікавіші і якісніші журнали, ніж розрекламовані Пізнайко та Мамине сонечко. Наприклад журнал Смайлик ( для дітей 6-10 років) набагато цікавіший. Там і папір якісний, і завдання доступні, і розповіді дуже цікаві. Та й ціна усього 10 грн. Чи дитячий журнал "В гостях у казки" ( для дітей 4-6 років) Цікаві завдання, яскраві малюнки, повчальні казочки. Ціна теж близько 10 грн. Тому деяким "старим" журналам треба або іти на пенсію))) або змінюватися, бо конкуренція дуже велика.
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити